MOBIPAL MOBIL HAREKETLI

Mobipal Mobil Depo Raf Sistemleri

Mobil Raf Sistemi, rafların mobil bir taban, baza  üzerine inşa edildiği ve zemindeki raylar tarafından yönlendirildiği bir sistemdir. Bir elektrik motoru tarafından tahrik edilen mobil taban-baza ,bir veya daha fazla erişim koridorunu açmak için raylar boyunca hareket eder. Ağır yükleri stoklayabilen bu ürünler, aynı zamanda son derece kompakt bir depolama çözümüdür. Her  UCGE mobil raf sistemi, modern bir kontrol sistemi ile donatılmıştır. Modüler konsept,  gereksinimleriniz için mükemmel sistemi oluşturmanıza olanak tanır.Back to back ve ya  dar koridor  Raf sistemlerinin koridorlarını lojistik ve diğer işlevler için alanlara yeniden düzenleyen mobil raflar alanda yeni alanlar yaratır ve depolama kapasitenizi verimli bir şekilde optimize eder.

Donmuş muhafaza ürün depoları kullanımı için ideal ÜCGE mobil rafları ile depolama sistemleri uzmanlığının , güçlü elektrikli tahriklerin ve etkin sistem konfigürasyonlarının birleşimi, mobipal çözümlerimizi donmuş muhafaza  depoları  için ilk tercih haline getiriyor.

Kompakt yapıları ve sonuçta ortaya çıkan yoğun depolama ortamı,önemli ölçüde daha az ‘temiz havanın’ sıcaklık kontrollü olması gerektiği anlamına gelir ve böylece genel maliyetleri önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur. Soğutulmus havadan maksimum verimlilk sağlar enerji maliyetleri azalır

Videoyu oynat
Mobipal depo raf sistemleri
Mobipal_hareketli depo raf sistemi

Güvenli ve kazasız çalışma ISG tedbirleri

Mobil palet rafları, acil durdurma anahtarları, foto elektrik erişim bariyerleri,
manuel serbest bırakma sistemleri, yakınlık sensörlerinin yanı sıra fotoelektrik güvenlik bariyerleri ile donatılmıştır.  Sonuç olarak, mobil raf çözümlerimiz, deponuzdaki kusursuz işleyen ve kazasız çalışma ortamına önemli bir katkı sağlar.
 
Akıllı kontrol sistemleri

ÜÇGE mobil raf sistemi, entegre güvenlik özelliklerine sahip modern  programlanmış  mantık kontrolörü (PLC) ile donatılmıştır. Modüler konsept, bireysel istek ve ihtiyaçlarınız için mükemmel sistemi oluşturmanıza olanak tanır.

Üçge harita
Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle