hakkimizda-bannerı

Hakkımızda

Minimum Alan Maksimum DepolamaMinimum Alan Maksimum Depolama
ÜÇGE DRS Depo Raf Sistemleri, yenilikçi depo çözümleri sunarak perakende, lojistik ve sanayi sektörlerine özel tasarlanmış ağır ve hafif yük depo raf sistemleri ile akıllı depolama çözümleri üretmektedir. Müşteriye özel çözümler üreten firmamız, yıllık üretim kapasitesi olarak yaklaşık 5.000 ton Travers üretimi ve 60.000 ton Highrack Ayak üretimi sağlamaktadır.

ÜÇGE DRS, sadece ürünlerinde değil, aynı zamanda global vizyonunda da öncüdür. Sürdürülebilir hedeflerimizi merkeze alarak, çevre dostu ve enerji verimli üretim süreçlerine önem veriyoruz. Bu, hem müşterilerimize ekonomik avantajlar sağlıyor hem de dünya çapında kabul görmüş ürünlerimizin sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmasına yardımcı oluyor.

Firmamızın temel felsefesi, kaliteli, ekonomik ve zamanında üretim ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Uluslararası alanda tanınmış ürünlerimiz, fayda-fiyat ilişkisinde kabul görmüş olup dünyanın 77 ülkesinde iş dünyasına değer katmaktadır. ÜÇGE Ailesi, üretiminin yüzde 40’ını ihraç ederek Türk sanayisinin gururunu taşımaktadır ve artan taleplere cevap verebilmek için ileri teknolojiye sahip üretim hatlarına yatırım yapmaktadır.