konsol kollu öne çıkan

Konsol Kollu Depo Raf Sistemleri

Konsol kollu raf sistemleri, açık raf sistemi, boru, profil, ahşap, plastik vb. ürünlerin depolanmasında kullanılmaktadır. Konsol kollu depo raf sistemleri, uzunlukları farklı olan ürünleri yan yana ve aralıksız depolama olanağı sağlar. İlave kullanılacak elemanlar ile istenilen uzunluklara ayarlanabilir. Konsol kollu raf sistemi, tek taraflı ve çift taraflı olarak ayarlanabilmektedir. Boru raf sistemleri uygulaması ile istenildiğinde tek yönde istenildiğinde ise arkalı önlü kullanım sağlanmaktadır. Ayarlanabilir kollar ile istenilen ağırlıklarda ve yüksekliklerde açık raf parçası oluşturulabilir. Kollar arasında mesafe değiştirilerek ağırlık ve hacme göre depolama sağlanır.

Konsol Kollu Depo Raf Sistemleri Özellikleri

Bu raf sistemleri, stoperli ve stopersiz olarak iki şekilde de üretilebilmektedir. Stoperli ürünlerde, malzemenin raftan alınırken veya rafa koyarken güvenlik sağlar. Konsol kollu depo rafları, durdurucu malzeme olarak da bilinmektedir. Günümüzdeki işletmelerde çok uzun ve ağır parçalar bu raf sistemi ile istiflenmektedir. Konsol kollu raflar, işletmelerde koridor mesafesi kısa bırakılarak alandan tasarruf sağlamaktadır. Konsol kollu açık raf sistemi dikey taşıyıcı kolon, konsol ve arka çaprazlardan oluşmaktadır. Katalog rafı olarak da kullanıma uygundur. ÜÇGE DRS raf sistemleri Bursa’da entegre tesisimizde üretilmektedir.

Katlı platform depo raf sistemleri, mezanin raf depo sistemlerinde, insan gücüyle yükleme ve toplama yapılan yüksek irtifalı mezanin katlı raf, yükseklikten maksimum yararlanmak verimliliği arttırmak için raf aralarına yürüme platformları oluşturup kat çıkarak meydana getirilen katlı raf sistemidir. Depo alanlarının ve bina yüksekliğinin ve alanına en uygun olarak kat sayısı belirlenebilir.

Bu sistemler, üst kat platform depolama alanına, iki ünite arasından veya yandan girişli olarak merdiven projelendirmesi yapılabilir. Üst platformda yüzey kaplaması ve çeşitli birçok dekoratif raf seçenekleri bulunmaktadır. dahilinde olabilir.

Açık Raf Sistemi ve Boru Raf Sistemleri

  • Profil boru raf sistemi istenilen açık ve kapalı alanda kullanım sağlamaktadır.
  • Konsol kollu raf sistemleri, bloklar halinde depolama ve taşıma olanağı sağlayabilmektedir.
  • Uzun, hacimli ve ağır malzemelerinin kullanımı bu raf sisteminde sağlanır.
  • Palete gerek kalmadan ürünlerinizin istiflenmesi sağlanır.
  • Ölçü ve taşıma kapasitesi olarak herhangi bir sınırlama yoktur ve kullanılacak olan
    malzemeye göre depo raflari belirlenebilir.
  • Raf fiyatları da bu sebepten değişiklik göstermektedir.