CIFT DERINLIKLI

Çift Derinlikli Depo Raf Sistemleri

Sırt sırta depo raf sistemlerinin farklı uygulamalarından olan bu Çift derinlikli depo raf sistemi; bir rafta arka arkaya  iki (2) palet derinliğinde yükleme yapılmaktadır. Bu şekilde, toplu şekilde depolanması gereken ürünler bir arada daha az koridora ihtiyaç duyulmadan kullanılması ile aynı alanda daha fazla depolama kapasitesi sağlanır.

Sırt sırta raf sisteminin tüm özellikleri ,çift derinlikli  bu raf sisteminde de geçerli olmaktadır. Sistem çift derinlik olduğu için, arka bölgede bulunan palete, istifleme makinesi çatalının teleskopik taşıyıcısı sayesinde ulaşılır. Bazı durumlarda da standart forkliftlere ilave manuel ataçman takılarak bu sistemde çalışılması mümkün olmaktadır.


Projelerde katlarda ve özellikle en üst katta arkada bulunan paletlerin ağırlıklarını taşıyabilecek cihaz seçimi yapılmalıdır. Ayrıca bu sistem için tasarlanmış bazı istifleme cihaz modellerinde, zemine palet konulması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle bu detaylar proje aşamasında netleştirilmelidir. Böyle bir durum varsa, belirtilen ilk kat yüksekliğine travers konularak  kesitler dizayn edilmelidir.

Üçge harita
Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle