ÜÇGE, sağlığa yönelik çalışmalarını yürüttüğü inovatif ürün ve projelerinde çok yakında lansman gerçekleştireceklerinin sinyalini verdi.

ÜÇGE Genel Yönetmeni Esra Güven, ÜÇGE olarak perakende ve lojistik sektöründeki deneyim ve tecrübelerinden yola çıkarak, sağlık sektöründeki araştırmaları da birleştirerek günümüzün en önemli sektörü olan sağlık alanına yönelik ürünleri pazara sunmaya devam ettiklerini ifade etti. Türkiye’nin en büyük ecza depolarının ve hastanelerinin, yurt dışında ise özellikle Ortadoğu ve Avrupa’da önemli drugstore zincirlerinin ve eczanelerin mağaza ve depo raf sistemlerini gerçekleştirdiklerini belirten Güven, “Bu sistemlerde; kalite, tasarım, dijital teknoloji, dayanıklılık, güvenlik, hijyen ve tabiki projelendirme, üretim ve montaj süreçlerinin hızlıca tamamlanması ana kriterler olarak ön plana çıkıyor. ÜÇGE’ nin farkı da bu kriterlerin hepsini karşılama noktasında daha da ortaya çıkıyor.” dedi.

 
esra güven

Şehir Hastaneleri ve Acil Durum Hastaneleri’nde ÜÇGE imzası

Son dönemde açılışları gerçekleştirilen şehir hastaneleri ve acil durum hastanelerinin depolama sistemlerini hayata geçirdiklerini ifade eden Güven bu önemli projelerle ilgili de açıklamada bulundu “Türkiye’nin en büyük üçüncü sağlık yatırımı” olarak lanse edilen İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin ve Sancaktepe Prof.Dr.Feriha Öz Acil Durum Hastanesi ile Yeşilköy Prof.Dr.Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi’nin de eczane otomatik raf sistemlerini gerçekleştirdik. ÜÇGE olarak bu çok nitelikli dev hastanelerin içinde bulunan eczane odalarının özel raf sistemleri ile ecza depolarının depolama raflarını üretip montajlarını tamamladık. Eczane Depo, Biyomedikal Depo, Eczane Çalışma Alanları, Eczane İlaç Dağıtım Alanları, İlaç ve Sarf Malzeme Deposu, Narkotik İlaç Deposu, Serum Deposu, Soğuk Odalar, Lojistik Binası Ekipman ve Genel Depoları, FTR Binası Eczane Çalışma Alanları ve depolarında uygulamalar yaptık. Eczane çalışma alanlarında eczacıların ilaçlarını rahatlıkla düzenleyebileceği, dağıtımını gerçekleştirebileceği özel raflar ve kutuların yerleştirildiği çalışma masalarını üretip, yerinde montajlarını tamamladık. İnşaat şirketi alanlarının kırk beş gün ile altmış gün arasında tamamlandığı bu hastanelerin uygulamalarında ise projeleri hızla ve titizlikle hayata geçirmiş olduk.

 

Sağlık ve Hijyen Odaklı Yeni Ürün ve Projeler Çok Yakında

Yeni projeleriyle ilgili olarak da açıklama yapan Güven “ÜÇGE, hedef koyduğu sektörlerde her zaman öncülük etmeyi ve sektörü en iyi şekilde geliştirmeyi ilke edinen bir firmadır. Uyguladığımız sistemler sağlık sektöründe de çok farklı etkiler yaratıyor ve sağlık sektöründeki bu çalışmalarımız bir domino etkisi ile bize yepyeni uygulamalar yapmamızı, yeni ürün tipleri tasarlamamızı, sürekli ürün geliştirmemizi teşvik ediyor. Bununla birlikte ÜÇGE olarak sağlık sektöründe markamıza duyulan güvenle, sağlık ve hijyene yönelik çalışmalarını yürüttüğümüz inovatif ürün ve projelerin çok yakında lansmanını gerçekleştireceğimizin de haberini vermek isteriz.” dedi.

 

 

 
ÜÇGE DEPO RAF SİSTEMLERİ
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle