ÜÇGE GRUP ŞİRKETLERİ

Güç, Güven, Görkem

ÜÇGE, 48 yıllık deneyimi ile perakende ve lojistik sektörünün dünyadaki en büyük tedarikçilerinden biridir.

Dünyanın 90 ülkesine ihracat yapan ÜÇGE’ nin Bursa’da kurulu 6 ayrı fabrikasında 100 bin metrekare üretim alanı mevcut. 40 ülkede distribütörlüğü olan firma, ürün çeşidine yönelik özel üretimleri ile hipermarket, yapı market, butik, elektronik market, eczane, züccaciye ve sanayinin diğer farklı kollarındaki pek çok satış alanı için mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri üretiyor. Türkiye’de 13 bölge temsilciliği olan ÜÇGE, 750 çalışanı ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Yılda 90 bin ton çelik, 50 bin tabaka ahşap hammadde işleyen ÜÇGE, uluslararası düzeyde 1 numara olma hedefi ile ilerliyor.

ÜÇGE DRS Depo Raf Sistemleri AŞ

Minimum Alan, Maksimum Depolama

Yenilikçi Depo Çözümleri anlayışı ile hizmet veren ÜÇGE DRS Depo Raf Sistemleri; perakende, lojistik ve sanayi sektörü için özel tasarımlı ağır ve hafif yük depo raf sistemleri ve akıllı depolama çözümleri üretmektedir.

Müşteriye özel çözümler üreten firmamızın Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan üretim tesisinde yıllık üretim kapasitesi,

Travers üretiminde yaklaşık 5.000 ton, Highrack Ayak üretiminde 60.000 tondur.

Sektörde oluşturduğu ‘ilkler’ ile lider bir yapıya sahip olan firma, Ar-Ge departmanı ile her yıl, ciddi projeleri hayata geçirip, destek alıyor. TÜBİTAK, BEBKA, TURQUM ve KOBİ destek kapsamlarında, başarılı projelere imza atıyor

ÜÇGE Mağaza Ekipmanları AŞ

Perakende Sektöründe Akılcı Çözümler

ÜÇGE yılların deneyimi ve yenilikçi vizyonu ile market, hipermarket, discount ve cash & carry mağazalarının yapımında, 50 m2’den on binlerce m2’ye kadar verimli alan kullanımı ve ürünleri ön plana çıkaran tasarımları ile mağazalarınız için en büyük çözüm ortağınız.

ÜÇGE Mağaza Ekipmanları, perakende sektörüne sunduğu özel konseptleri sayesinde ürün reyonlarına prestij katar, ürünlerin en iyi ve en güvenli şekilde sergilenmesini sağlar. Fırın, pastane, market ve hipermarketler için ÜÇGE teknolojisinin sunduğu çok özel seçenekler, ahşap ve metalin zengin birlikteliği ile mağazalara yıllardır sıcaklık katıyor. Yaratıcı tasarıma sahip duvar reyonları, orta havuzlar ve hareketli stantlar, yüksek kaliteli ham madde ve teknolojik üretim hatlarına sahip ÜÇGE OSB Merkez fabrikasında üretilmektedir.

Türkiye’deki ilk kasa altlığı üreticisi olan ÜÇGE, geniş ürün yelpazesini ve ergonomisini mağazanızın ihtiyacına yönelik projelendirdiği yenilikçi çözümlerle sunar. Her alanda müşterileri için en iyisini düşünen ÜÇGE, mağaza giriş ve çıkış güvenlik sistemlerinde de çözüm ortağı olarak en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaktadır.

ÜÇGE Elektronik AŞ

Perakende ve Gıda & Gıda Dışı Üretim Sektörleri için Efektif Çözümler

1994 yılından itibaren Perakendeye ve Endüstriyel üretim tesislerine teknolojik ürün tedariki sağlayan ÜÇGE Elektronik A.Ş., dünya markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Perakende sektörü için: Vakum paketleme, Dilimleme, Kıyma, streç paketleme makineleri ve Et&Kemik testereleri,
Endüstriyel üretim ve lojistik tesisleri için: otomatik/manuel tartım etiketleme makineleri, checkweigher, zemin ve ray kantarları, ürün denetleme ve kalite kontrol ekipmanları (metal dedektör, X-ray ve Vision sistemler), et işleme (kıyma, kuşbaşı, kuter, tumbler ve dilimleyici); termoform, gazlı tabak kapama (MAP) , streç paketleme ve vakum makineleri ile hat sonu paketleme çözümlerinde, sektörlere uygun kapasitelere bağlı çözümler sunmaktadır.

World Warenhandels GmbH

ÜÇGE Avrupa’nın Merkezinde

90 ülkeye ihracat yapan bir firma olarak perakende sektörüne uluslararası platformda daha kolay ulaşabilmek ve hizmet verebilmek için ÜÇGE, satış ekibi ve depo organizasyonu ile Avrupa’nın merkezi Almanya Köln’de yapılanmasını tamamladı.

REVEGO Çevresel Çözümler

Geleceğin için geri dönüştür

REVEGO, kullanılmış içecek ve ambalajları, doğaya zarar vermeden geri dönüşüme kazandırmak amacıyla üstün teknolojiye sahip bir firma olarak kurulmuş, ÜÇGE şirketler grubu çatısı altında faaliyet gösteren 10 şirketten biridir. REVEGO, geleceği inşa etmenin temel taşı olan dönüşümü ilke edinir. Kuruluşumuz, çevre teknolojileri alanında öncü bir rol üstlenmiş ve sürdürülebilir geleceğimizi şekillendirmek adına adımlar atmıştır. Biz, sadece iş yapış şeklimizi değil, aynı zamanda dünyanın nasıl dönüşebileceğini hayal ediyor ve çözümler üretiyoruz.
Damlacan Metal Sanayi AŞ - Eurometall

 İş Yerini Sevenler İçin

İş yerinize değer katmanın kolay yolu Eurometall, mağazacılık, depolama, lojistik, endüstriyel, ofis, yaşam, dekorasyon gibi onlarca kategori altında sunduğu binlerce ürünle iş yerini seven tüm işletmelere hizmet veriyor.

Eurocar, Eurobox, Eurogate, Clenns gibi kendi markalarını ve alanında önde gelen dünya markalarını hedef sektörlerle buluşturan Eurometall, inovatif ve fayda odaklı yaklaşımları ile tüm işletmelere değer katarken, ekipman çözümleri alanında Türkiye’nin lider markası olmaya devam ediyor.

Kurumsal ve bayi satış kanalının yanı sıra, alanında Türkiye’de ilk olan güçlü e-ticaret alt yapısı ile eurometall.com.tr resmi internet sitesi üzerinden sayısız fırsatlar sunuyor.

 
 
Ekonomi Yayınları AŞ

Perakendenin Eğitim Rehberi

Perakendeye yönelik dergi yayınları, portalları ve eğitim organizasyonları ile sektöre rehberlik etmektedir.

Ekonomi Yayınları adıyla 1994 yılında İstanbul’da kurulmuş, 2004 yılında markalaşma sürecini tamamlamıştır. Sektörün eğitim ve bilgi merkezi olan Perakende Bilgi Evi, Market dergisi ve perakende.org portalı gibi bilgi kaynaklarının yanı sıra; sektöre yönelik eğitim ve danışmanlık organizasyonları ile perakende sektörüne rehberlik yapmaktadır.

ÜÇGE Dış Ticaret AŞ

Dünyaya Açılan Kapımız

ÜÇGE Dış Ticaret, grubun ihracat organizasyonlarını yürütmektedir.

1998 yılında kurulan ÜÇGE Dış Ticaret, ürünleri yurt dışındaki pazarlara sunmakta ve ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

ÜÇGE; deneyimli ekibi, kalitesi ve hızı ile dünyanın her yerine ulaşmaktadır.

ÜÇGE Gayrimenkul AŞ

Doğru Yatırım İyi Bir Gelecek

ÜÇGE Gayrimenkul, 2007 yılından bu yana gayrimenkul yatırımları ve kiraya verme süreçlerini yönetmektedir.

TGM Teknoloji ve Makine Geliştirme Merkezi

Geleceğin için geri dönüştür

Grup için gerekli teknoloji ve makine yatırımlarını, kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Teknoloji ve Makine Geliştirme Merkezinde, ÜÇGE Mağaza Ekipmanları ve Depo Raf Sistemleri için gerekli teknolojik yatırımlar gerçekleştirilmektedir.

Üretim için gerekli tüm iyileştirme çalışmaları tamamen kendi bünyesindeki mühendis ve teknisyenler tarafından yürütülmektedir.

Vizyon

Doğru ve Sürekli Büyüme

Sahip olduğumuz “GÜÇ”, müşteriye verdiğimiz “GÜVEN” ve “GÖRKEMLİ” eserlerimiz ile hizmet verdiğimiz sektörde dünya pazarının ilk üç firması arasında yer almayı ana hedef sayarız.

 
 

Misyon

Kapsamlı ve Efektif Çözümler

Depo raf sistemlerinde, daha kaliteli ürünü, daha ekonomik fiyat ile daha kısa sürede teslim etmeyi ve hizmet verdiğimiz sektörlerin gelişimine katkıda bulunmayı özgörevimiz sayarız.