Üçge


Güç, Güven, Görkem

ÜÇGE, 45 yıllık deneyimi ile perakende ve lojistik sektörünün dünyadaki en büyük tedarikçilerinden biridir.

Dünyanın 90 ülkesine ihracat yapan ÜÇGE’nin, Bursa’da kurulu 6 ayrı fabrikasında 100 bin metrekare üretim alanı mevcut. 40 ülkede distribütörlüğü olan firma, ürün çeşidine yönelik özel üretimleri ile hipermarket, yapı market, butik, elektronik market, eczane, züccaciye ve sanayinin diğer farklı kollarındaki pek çok satış alanı için mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri üretiyor. Türkiye’de 13 bölge temsilciliği olan ÜÇGE, 750 çalışanı ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Yılda 90 bin ton çelik, 50 bin tabaka ahşap hammadde işleyen ÜÇGE, uluslararası düzeyde 1 numara olma hedefi ile ilerliyor.

 

Üçge Fabrika

Üçge Depo Raf Sistemleri


Üçge depo raf

Üçge Mağaza Ekipmanları


Daha Hızlı, Daha Yükseğe, Daha Güçlü

Yenilikçi Depo Çözümleri anlayışı ile hizmet veren ÜÇGE Depo Raf Sistemleri, perakende, lojistik ve sanayi sektörü için özel tasarımlı ağır ve hafif yük depo raf sistemleri ve akıllı depolama çözümleri üretmektedir

Sektörde oluşturduğu ‘ilkler’ ile lider bir yapıya sahip olan firma, Ar-Ge departmanı ile her yıl, ciddi projeleri hayata geçirip, destek alıyor. TÜBİTAK, BEBKA, TURQUM ve KOBİ destek kapsamlarında, başarılı projelere imza atıyor

Perakende Sektöründe Akılcı Çözümler

Perakende sektöründeki tüm satış noktaları için mağaza ekipmanları ve raf sistemleri üretmektedir.

Sektörde oluşturduğu ‘ilkler’ ile lider bir yapıya sahip olan firma, Ar-Ge departmanı ile her yıl, ciddi projeleri hayata geçirip, destek alıyor. TÜBİTAK, BEBKA, TURQUM ve KOBİ destek kapsamlarında, başarılı projelere imza atıyor.

Ucge_perakende_cozumler

WARENHANDELS GmbH


Üçge World

Üçge Perakende Elektroniği


ÜÇGE Avrupa’nın Merkezinde

90 ülkeye ihracat yapan bir firma olarak perakende sektörüne uluslararası platformda daha kolay ulaşabilmek ve hizmet verebilmek için ÜÇGE, satış ekibi ve depo organizasyonu ile Avrupa’nın merkezi Almanya Köln’de yapılanmasını tamamladı.

Perakendenin Elektronik Altyapısı

1994 yılından itibaren Perakendeye ve Endüstriyel üretim tesislerine teknolojik ürün tedariki sağlayan ÜÇGE Elektronik A.Ş., Gruppo Fabbri, Mado, Vakona, Webomatic, Komet ve Rewebo markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Perakendede: barkodsuz/barkodlu terazi ve yazılımları, elektronik raf etiketi, streç paketleme ve etiketleme makineleri; et testeresi, dilimleme ve kıyma makinesi, vakum makinesi; endüstriyel üretim
tesisleri için: otomatik/manuel tartım etiketleme makineleri, checkweigher, zemin ve ray kantarları, ürün denetleme ve kalite kontrol ekipmanları (metal dedektör, X-ray ve Vision sistemler), et işleme (kıyma, kuter, dilimleyici); termoform, gazlı tabak kapama , streç ve vakum makineleri ile, sektörlere uygun, kapasitelere bağlı çözümler sunmaktadır.
ÜÇGE Elektronik A.Ş., “%100 doğru ürün; %100 doğru çözüm”
anlayışıyla proje ve desteklerini yürüten bir şirkettir.

 

 

 

 

Üçge Dış Ticaret


Perakende endüstriyel ürünler
Üçge Depo Lojistik

Eurometall Mağazacılık


Dünyaya Açılan Kapımız

ÜÇGE Dış Ticaret, grubun ihracat organizasyonlarını yürütmektedir

1998 yılında kurulan ÜÇGE Dış Ticaret, ürünleri yurt dışındaki pazarlara sunmakta ve ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. ÜÇGE; deneyimli ekibi, kalitesi ve hızı ile dünyanın her yerine ulaşmaktadır.

 

 

İş Yerini Sevenler İçin

İş yerinize değer katmanın kolay yolu Eurometall, mağazacılık, depolama, lojistik,
endüstriyel, ofis, yaşam, dekorasyon gibi onlarcakategori altında sunduğu binlerce ürünle iş yerini seven tüm işletmelere hizmet veriyor.

Eurocar, Eurobox, Eurogate, Clenns gibi kendi markalarını ve alanında önde gelen dünya markalarını hedef sektörlerle buluşturan Eurometall, inovatif ve fayda odaklı yaklaşımları ile tüm işletmelere değer katarken, ekipman çözümleri alanında Türkiye’nin lider markası olmaya devam ediyor. Kurumsal ve
bayi satış kanalının yanı sıra, alanında Türkiye’de ilk olan güçlü e-ticaret alt yapısı ile www.eurometall.com.tr resmi internet sitesi üzerinden sayısız fırsatlar sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Üçge Teknoloji ve Makine Geliştirme Merkezi


Eurometall Mağazacılık
Üçge Makine Geliştirme

Üçge Gayrimenkul


İnovasyon ve Teknoloji Üssü

Grup için gerekli teknoloji ve makine yatırımlarını, kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir

Teknoloji ve Makine Geliştirme Merkezinde, ÜÇGE Mağaza Ekipmanları ve Depo Raf
Sistemleri için gerekli teknolojik yatırımlar gerçekleştirilmektedir. Üretim için gerekli tüm
iyileştirme çalışmaları tamamen ÜÇGE bünyesindeki mühendis ve teknisyenler tarafından yürütülmektedir.

Doğru Yatırım İyi Bir Gelecek

ÜÇGE Gayrimenkul, 2007 yılından bu yana gayrimenkul yatırımları ve kiraya verme süreçlerini yönetmektedir.

Üçge Gayrimenkul

Ekonomi Yayınları


Perakende egitim

Perakendenin Eğitim Rehberi

Perakendeye yönelik dergi yayınları, portalları ve eğitim
organizasyonları ile sektöre rehberlik etmektedir.

Ekonomi Yayınları adıyla 1994 yılında İstanbul’da kurulmuş, 2004 yılında markalaşma sürecini tamamlamıştır. Sektörün eğitim ve bilgi merkezi olan Perakende Bilgi Evi, Market dergisi ve www.perakende.org portalı gibi bilgi kaynaklarının yanı sıra; sektöre yönelik eğitim ve danışmanlık organizasyonları ile perakende sektörüne rehberlik yapmaktadır. 

Vizyon


Doğru ve Sürekli Büyüme

Vizyon

Sahip olduğumuz "GÜÇ", müşteriye verdiğimiz "GÜVEN" ve "GÖRKEMLİ" eserlerimiz ile hizmet verdiğimiz sektörde dünya pazarının ilk üç firması arasında yer almayı ana hedef sayarız.

Kapsamlı ve Efektif Çözümler

Özgörevimiz

Depo raf sistemlerinde, daha kaliteli ürünü, daha ekonomik fiyat ile daha kısa sürede teslim etmeyi ve hizmet verdiğimiz sektörlerin gelişimine katkıda bulunmayı özgörevimiz sayarız.

Büyüme

Kalite Sertifikaları


Üçge Sertifikalar

Kalite Yansımaları: Sertifikalar

Üretimden yönetime tüm iş süreçlerimizde başarıyla uyguladığımız stratejiler; her alanda kalite prensibimizin bir yansıması olarak, bize birçok başarı sertifikası kazandırdı.

Ödüller ve Derecelendirmeler


Başarı Yansımaları: Ödüller

Ulusal ve uluslararası alanda saygın kurumlar tarafından layık görüldüğümüz başarılar; ÜÇGE'nin geçmişten gelen sektörel birikimini ortaya koyarken, büyük hedeflerle dolu geleceğimize de ışık tutuyor.

Ödüller

Yalın Üretim ve Proje Yönetimi


Üretimde verimlilik ve proje

ERP ( Kurumsal Kaynak Yazılımı )


Üretimde Verimlilik ve Proje Yönetimi

2006'dan bu yana uygulaması devam eden Yalın sistemde, başta üretim olmak üzere bütün süreçlerde israfın önlenmesi, sürekli gelişmenin ve iyileştirmenin sağlanması, kalitenin artırılması ve aynı zamanda maliyetlerin düşürülmesi hedefiyle çalışmalar sürdürülmektedir.

2015 yılı itibarıyla nihai hedef olarak "müşteri memnuniyetini maksimize etmek" olan Proje Yönetimi sisteminede geçildi. Proje Yönetimi; Entegrasyon, Kapsam, Zaman, Maliyet, Kalite, İnsan Kaynakları, İletişim, Risk ve Tedarik yönetimi becerilerinin sürekli gelişimi şeklinde uygulamaya alınmaktadır. 

Ortak Süreç Yönetimi: ERP

ÜÇGE bünyesinde 2007 yılından bu yana, kurumsal kaynak yazılımı (ERP) kullanılmaktadır.

ÜÇGE’deki bütün süreçler (insan kaynakları, satın alma, tasarım, üretim, satış, sevkiyat, muhasebe vs.) tek platform olan Microsoft Dynamics Axapta’dan yönetilmektedir. Bilgiye daha rahat ulaşılabildiği için çözüm ortaklarına tutarlı bilgi verilebilmektedir. Yüzlerce sipariş aynı anda rahatlıkla yönetilebilmektedir

Erp

Ar-Ge Tasarım Merkezi


Arge

Entegre Üretim Gücü


Sektörünün İlk ve Tek : AR-GE MERKEZİ

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından AR-GE Merkezi olarak onaylanan ÜÇGE, yenilikçi gücünü ve dünya standartlarındaki sistematik gelişimini de bir kez daha tescillemiş oldu.

Avrupa'nın En Büyük Entegre Tesisi

ÜÇGE, standart metal raf ve depo rafları üretiminin yanı sıra konsept tasarımlardaki uygulamaları ile birlikte sektöründe Avrupa'nın en büyük entegre tesisi olarak fark yaratıyor.

ÜÇGE konsept tasarımlara uygun her türlü ahşap, kaplama, paslanmaz çelik, tel, pleksi, cam, deri-kumaş, döşeme, lake boyama vb. uygulamalarla da tüm malzemeleri incelikle işliyor, arzu edilen tasarıma dönüştürüyor.

Üçge Entegre Tesisi
Referanslar

Dünya Markalarının Bir Bildiği Var

Dünyanın en seçkin markaları mağaza donanımları ve depo raf sistemlerinde
ÜÇGE’yi tercih ediyor

ÜÇGE, lojistik, perakende sektörleri ve sanayinin tüm kollarındaki ulusal ve uluslararası bir çok firmaya çözüm ortağı olarak proje üretiyor

Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


project@ucgedrs.com
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
project@ucgedrs.com
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY

 project@ucgedrs.com
ÜÇGE Depo Raf Sistemleri
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle