ÜÇGE AŞ

Güç, Güven, Görkem

ÜÇGE, 45 yıllık deneyimi ile perakende ve lojistik sektörünün dünyadaki en büyük tedarikçilerinden biridir.

Dünyanın 90 ülkesine ihracat yapan ÜÇGE’nin, Bursa’da kurulu 6 ayrı fabrikasında 100 bin metrekare üretim alanı mevcut. 40 ülkede distribütörlüğü olan firma, ürün çeşidine yönelik özel üretimleri ile hipermarket, yapı market, butik, elektronik market, eczane, züccaciye ve sanayinin diğer farklı kollarındaki pek çok satış alanı için mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri üretiyor. Türkiye’de 13 bölge temsilciliği olan ÜÇGE, 750 çalışanı ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Yılda 90 bin ton çelik, 50 bin tabaka ahşap hammadde işleyen ÜÇGE, uluslararası düzeyde 1 numara olma hedefi ile ilerliyor.

ÜÇGE BURSA FABRİKA
ÜÇGE DRS Depo Raf Sistemleri
üçge drs fabrika mkp

Daha Hızlı, Daha Yükseğe, Daha Güçlü

Yenilikçi Depo Çözümleri anlayışı ile hizmet veren ÜÇGE DRS Depo Raf Sistemleri; perakende, lojistik ve sanayi sektörü için özel tasarımlı ağır ve hafif yük depo raf sistemleri ve akıllı depolama çözümleri üretmektedir.

Müşteriye özel çözümler üreten firmamızın Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan üretim tesisinde yıllık üretim kapasitesi,

Travers üretiminde yaklaşık 5.000 ton,

Highrack Ayak üretiminde 60.000 tondur.

Sektörde oluşturduğu ‘ilkler’ ile lider bir yapıya sahip olan firma, Ar-Ge departmanı ile her yıl, ciddi projeleri hayata geçirip, destek alıyor. TÜBİTAK, BEBKA, TURQUM ve KOBİ destek kapsamlarında, başarılı projelere imza atıyor

ÜÇGE Mağaza Ekipmanları

Perakende Sektöründe Akılcı Çözümler

ÜÇGE yılların deneyimi ve yenilikçi vizyonu ile market, hipermarket, discount ve cash & carry mağazalarının yapımında, 50 m2’den on binlerce m2’ye kadar verimli alan kullanımı ve ürünleri ön plana çıkaran tasarımları ile mağazalarınız için en büyük çözüm ortağınız.

ÜÇGE Mağaza Ekipmanları, perakende sektörüne sunduğu özel konseptleri sayesinde ürün reyonlarına prestij katar, ürünlerin en iyi ve en güvenli şekilde sergilenmesini sağlar. Fırın, pastane, market ve hipermarketler için ÜÇGE teknolojisinin sunduğu çok özel seçenekler, ahşap ve metalin zengin birlikteliği ile mağazalara yıllardır sıcaklık katıyor. Yaratıcı tasarıma sahip duvar reyonları, orta havuzlar ve hareketli stantlar, yüksek kaliteli ham madde ve teknolojik üretim hatlarına sahip ÜÇGE OSB Merkez fabrikasında üretilmektedir.

Türkiye’deki ilk kasa altlığı üreticisi olan ÜÇGE, geniş ürün yelpazesini ve ergonomisini mağazanızın ihtiyacına yönelik projelendirdiği yenilikçi çözümlerle sunar. Her alanda müşterileri için en iyisini düşünen ÜÇGE, mağaza giriş ve çıkış güvenlik sistemlerinde de çözüm ortağı olarak en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaktadır.

Ucge_perakende_cozumler
ÜÇGE Elektronik

Perakende ve Gıda & Gıda Dışı Üretim Sektörünün Elektronik Altyapısı

1994 yılından itibaren Perakendeye ve Endüstriyel üretim tesislerine teknolojik ürün tedariki sağlayan ÜÇGE Elektronik A.Ş., dünya markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Perakende sektörü için: barkodsuz/barkodlu terazi ve yazılımları, elektronik raf etiketi, streç paketleme ve etiketleme makineleri; et testeresi, dilimleme ve kıyma makinesi, vakum makinesi;

Endüstriyel üretim ve lojistik tesisleri için: otomatik/manuel tartım etiketleme makineleri, checkweigher, zemin ve ray kantarları, ürün denetleme ve kalite kontrol ekipmanları (metal dedektör, X-ray ve Vision sistemler), et işleme (kıyma, kuter, dilimleyici); termoform, gazlı tabak kapama , streç ve vakum makineleri ile, sektörlere uygun, kapasitelere bağlı çözümler sunmaktadır.
ÜÇGE Elektronik A.Ş., “%100 doğru ürün; %100 doğru çözüm” anlayışıyla proje ve desteklerini yürüten bir şirkettir.

World Warenhandels GmbH

ÜÇGE Avrupa’nın Merkezinde

90 ülkeye ihracat yapan bir firma olarak perakende sektörüne uluslararası platformda daha kolay ulaşabilmek ve hizmet verebilmek için ÜÇGE, satış ekibi ve depo organizasyonu ile Avrupa’nın merkezi Almanya Köln’de yapılanmasını tamamladı.

 
Ekonomi Yayınları

Perakendenin Eğitim Rehberi

Perakendeye yönelik dergi yayınları, portalları ve eğitim organizasyonları ile sektöre rehberlik etmektedir.

Ekonomi Yayınları adıyla 1994 yılında İstanbul’da kurulmuş, 2004 yılında markalaşma sürecini tamamlamıştır. Sektörün eğitim ve bilgi merkezi olan Perakende Bilgi Evi, Market dergisi ve perakende.org portalı gibi bilgi kaynaklarının yanı sıra; sektöre yönelik eğitim ve danışmanlık organizasyonları ile perakende sektörüne rehberlik yapmaktadır.

Damlacan Metal Sanayi - Eurometall

 İş Yerini Sevenler İçin

İş yerinize değer katmanın kolay yolu Eurometall, mağazacılık, depolama, lojistik, endüstriyel, ofis, yaşam, dekorasyon gibi onlarca kategori altında sunduğu binlerce ürünle iş yerini seven tüm işletmelere hizmet veriyor.

Eurocar, Eurobox, Eurogate, Clenns gibi kendi markalarını ve alanında önde gelen dünya markalarını hedef sektörlerle buluşturan Eurometall, inovatif ve fayda odaklı yaklaşımları ile tüm işletmelere değer katarken, ekipman çözümleri alanında Türkiye’nin lider markası olmaya devam ediyor.

Kurumsal ve bayi satış kanalının yanı sıra, alanında Türkiye’de ilk olan güçlü e-ticaret alt yapısı ile eurometall.com.tr resmi internet sitesi üzerinden sayısız fırsatlar sunuyor.

 
 
ÜÇGE Dış Ticaret

Dünyaya Açılan Kapımız

ÜÇGE Dış Ticaret, grubun ihracat organizasyonlarını yürütmektedir.

1998 yılında kurulan ÜÇGE Dış Ticaret, ürünleri yurt dışındaki pazarlara sunmakta ve ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

ÜÇGE; deneyimli ekibi, kalitesi ve hızı ile dünyanın her yerine ulaşmaktadır.

ÜÇGE Gayrimenkul

Doğru Yatırım İyi Bir Gelecek

ÜÇGE Gayrimenkul, 2007 yılından bu yana gayrimenkul yatırımları ve kiraya verme süreçlerini yönetmektedir.

ÜÇGE Teknoloji ve Makine Geliştirme Merkezi

İnovasyon ve Teknoloji Üssü

Grup için gerekli teknoloji ve makine yatırımlarını, kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Teknoloji ve Makine Geliştirme Merkezinde, ÜÇGE Mağaza Ekipmanları ve Depo Raf Sistemleri için gerekli teknolojik yatırımlar gerçekleştirilmektedir.

Üretim için gerekli tüm iyileştirme çalışmaları tamamen ÜÇGE bünyesindeki mühendis ve teknisyenler tarafından yürütülmektedir.

Vizyon

Doğru ve Sürekli Büyüme

Sahip olduğumuz “GÜÇ”, müşteriye verdiğimiz “GÜVEN” ve “GÖRKEMLİ” eserlerimiz ile hizmet verdiğimiz sektörde dünya pazarının ilk üç firması arasında yer almayı ana hedef sayarız.

 
 

Özgörevimiz

Kapsamlı ve Efektif Çözümler

Depo raf sistemlerinde, daha kaliteli ürünü, daha ekonomik fiyat ile daha kısa sürede teslim etmeyi ve hizmet verdiğimiz sektörlerin gelişimine katkıda bulunmayı özgörevimiz sayarız.

 
 

Kalite Yansımaları: Sertifikalar

Üretimden yönetime tüm iş süreçlerimizde başarıyla uyguladığımız stratejiler; her alanda kalite prensibimizin bir yansıması olarak, bize birçok başarı sertifikası kazandırdı.

ÜÇGE DEPO RAF SİSTEMLERİ SERTİFİKALAR

Başarı Yansımaları: Ödüller

Ulusal ve uluslararası alanda saygın kurumlar tarafından layık görüldüğümüz başarılar; ÜÇGE’nin geçmişten gelen sektörel birikimini ortaya koyarken, büyük hedeflerle dolu geleceğimize de ışık tutuyor.

ÜÇGE DEPO RAF SİSTEMLERİ ÖDÜLLER

Yalın Üretim ve Proje Yönetimi

Üretimde Verimlilik ve Proje Yönetimi

2006’dan bu yana uygulaması devam eden Yalın sistemde, başta üretim olmak üzere bütün süreçlerde israfın önlenmesi, sürekli gelişmenin ve iyileştirmenin sağlanması, kalitenin artırılması ve aynı zamanda maliyetlerin düşürülmesi hedefiyle çalışmalar sürdürülmektedir.

2015 yılı itibarıyla nihai hedef olarak “müşteri memnuniyetini maksimize etmek” olan Proje Yönetimi sisteminede geçildi. Proje Yönetimi; Entegrasyon, Kapsam, Zaman, Maliyet, Kalite, İnsan Kaynakları, İletişim, Risk ve Tedarik yönetimi becerilerinin sürekli gelişimi şeklinde uygulamaya alınmaktadır.

ÜÇGE DEPO RAF SİSTEMLERİ ÜRETİM

ERP ( Kurumsal Kaynak Yazılımı )

Ortak Süreç Yönetimi: ERP

ÜÇGE bünyesinde 2007 yılından bu yana, kurumsal kaynak yazılımı (ERP) kullanılmaktadır.

ÜÇGE’deki bütün süreçler (insan kaynakları, satın alma, tasarım, üretim, satış, sevkiyat, muhasebe vs.) tek platform olan Microsoft Dynamics Axapta’dan yönetilmektedir. Bilgiye daha rahat ulaşılabildiği için çözüm ortaklarına tutarlı bilgi verilebilmektedir. Yüzlerce sipariş aynı anda rahatlıkla yönetilebilmektedir.

 

ÜÇGE DEPO RAF SİSTEMLERİ ERP

Ar-Ge Tasarım Merkezi

Sektörünün İlk ve Tek : AR-GE MERKEZİ

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından AR-GE Merkezi olarak onaylanan ÜÇGE, yenilikçi gücünü ve dünya standartlarındaki sistematik gelişimini de bir kez daha tescillemiş oldu.

ÜÇGE AR-GE 2022

Entegre Üretim Gücü

Avrupa’nın En Büyük Entegre Tesisi

ÜÇGE, standart metal raf ve depo rafları üretiminin yanı sıra konsept tasarımlardaki uygulamaları ile birlikte sektöründe Avrupa’nın en büyük entegre tesisi olarak fark yaratıyor.
ÜÇGE konsept tasarımlara uygun her türlü ahşap, kaplama, paslanmaz çelik, tel, pleksi, cam, deri-kumaş, döşeme, lake boyama vb. uygulamalarla da tüm malzemeleri incelikle işliyor, arzu edilen tasarıma dönüştürüyor.

ÜÇGE DEPO RAF SİSTEMLERİ ÜRETİM HATLARI

Dünya Markalarının Bir Bildiği Var

Dünyanın en seçkin markaları mağaza donanımları ve depo raf sistemlerinde ÜÇGE’yi tercih ediyor.

ÜÇGE, lojistik, perakende sektörleri ve sanayinin tüm kollarındaki ulusal ve uluslararası bir çok firmaya çözüm ortağı olarak proje üretiyor.

ÜÇGE DEPO RAF SİSTEMLERİ REFERANSLAR
Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle