mobipal öne çıkan

Mobipal Mobil Depo Raf Sistemleri

Mobipal mobil depo raf sistemleri, rafların mobil bir taban, baza üzerine inşa edildiği ve zemindeki raylar tarafından yönlendirildiği bir sistemdir. Bir elektrik motoru tarafından tahrik edilen mobil taban-baza ,bir veya daha fazla erişim koridorunu açmak için raylar boyunca hareket eder. Ağır yükleri stoklayabilen bu ürünler, aynı zamanda son derece kompakt bir depolama çözümüdür.

ÜÇGE mobil raf sistemi, modern bir kontrol sistemi ile donatılmıştır. Modüler konsept, gereksinimleriniz için mükemmel sistemi oluşturmanıza olanak tanır. Back to back veya dar koridor raf sistemlerinin koridorlarını lojistik ve diğer işlevler için alanlara yeniden düzenleyen mobil raflar alanda yeni alanlar yaratır ve depolama kapasitenizi verimli bir şekilde optimize eder. Depo raf modelleri ve depo raf fiyatları uygulama alanının uygunluğuna göre değişiklik göstermektedir. İçine girilebilir depo raf sistemleri gibi mobil bir uygulama imkanı sağlar.

Mobipal Mobil Depo Raf Sistemleri Özellikleri

Mobipal mobil depo raf sistemleri, depo alanlarının maksimum yüksekliğini en etkili ve verimli şekilde kullanılmasını sağlayan depo raf sistemidir. Raf sistemleri depo kullanımın alanının yüksekliğine en uygun kat sayısı fizibilite sonucu belirlenir. Çok fazla şekilde üretilebilen endüstriyel depo raf sistemleri hareketli raf sistemidir. saklama kapasitesini çok yüksek oranda arttırarak zeminden ve mekandan yer tasarrufu sağlar. Optimum kapasite alanı sağlayan kompakt yapıdadır.

Donmuş muhafaza ürün depo için raf sistemi kullanımı için ideal ÜÇGE mobil rafları ile depolama sistemleri uzmanlığının , güçlü elektrikli tahriklerin ve etkin sistem konfigürasyonlarının birleşimi, mobipal mobil çözümlerimizi donmuş muhafaza depoları için ilk tercih haline getiriyor.

Kompakt yapıları ve sonuçta ortaya çıkan yoğun depolama ortamı, önemli ölçüde daha az ‘temiz havanın’ sıcaklık kontrollü olması gerektiği anlamına gelir ve böylece genel maliyetleri önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur. Soğutulmuş havadan maksimum verimlilik sağlar enerji maliyetleri azalır. Soğutma ve ısıtma maliyetlerini büyük ölçüde olumlu etkiler.

İSG Tedbirleri Alınmış Güvenli ve Kazasız Çalışma

Mobil palet rafları, acil durdurma anahtarları, fotoelektrik erişim bariyerleri, manuel serbest bırakma sistemleri, yakınlık sensörlerinin yanı sıra fotoelektrik güvenlik bariyerleri ile donatılmıştır. Sonuç olarak, mobil raf çözümlerimiz, deponuzdaki kusursuz işleyen ve kazasız çalışma ortamına önemli bir katkı sağlar.

Akıllı Kontrollü Mobil Raf Sistemleri

Mobipal mobil raf sistemi, entegre güvenlik özelliklerine sahip modern PLC ile donatılmıştır. Modüler konsept, bireysel istek ve ihtiyaçlarınız için mükemmel sistemi oluşturmanıza olanak tanır.