kutu dinamik öne çıkan

Kutu Dinamik Depo Raf Sistemleri

Karton Akış Toplama Ünitesi sistemi, bileşenleri montaj istasyonlarına kesintisiz olarak taşımanız için hızlı ve esnek bir çözüm sunar.

Çeşitli büyüklükteki paketlerin verimli hareket etmesini sağlamak için rafları kolayca ayarlayabilirsiniz. Kayar kutu raf sistemi, sabit bir ünite olarak inşa edilebilmesi ve modülerliği sayesinde değişen ve gelişen depo yerleşimlerine izin verecek kadar esnektir. Alternatif olarak, toplu depolamanın altındaki herhangi bir alt seviyede palet rafına da entegre edilebilir. Kat planında esnekliği arttıran kanban sistemi ağır yüklerin olduğu depolar için uygun bir sistemdir. 

Kanban sistemlerinin tam zamanında üretim sağlamak amacıyla tasarlandığını ve söz konusu dinamik sistemlerde kolaylık sağladığı gerçeği mevcuttur. Mevcut sürecin en önemli elemanlarından biri olan kanban rafların duvarlara monte etmek yerine dinamik kutulu sistemle akışını sağlar. Makaraların itme ve çekme sistemi ile besleme yapması prensibiyle çalışır. Dekoratif raf olarak kullanıma uygun olan ahşap raflarla birlikte kullanılabilir. Duvar rafı olarakta kullanıma pek uygun olmayabilir. Duvar rafı modelleri daha çok üretim sisteminde kullanıma çok daha fazla uyum sağlar. Evlerde ofislerde kullanılmasının yanında raf modelleri endüstriyel amaçlar için çok daha uyumludur. Bu rafları tercih eden kullanıcı görüşleri oldukça olumludur. Hem çalışma hem yaşam alanlarında kolaylık sağlayan bir çok ürünümüz siz müşterilerimizin kullanım amacına yönelik sunulmuştur. ÜÇGE AŞ süreç politikalarını çok iyi yöneterek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlar.

KANBAN Dinamik Raf Sistemi Avantajları​

 • Ayarlanabilir, ergonomik raflar; en üst düzeyde işleyici verimliliği için kullanılır.

 • Ayrı yükleme ve boşaltma; toplama işlemi her iki tarafta da kesintisiz olarak gerçekleştirilebilir.

 • Karton depolama için yüksek paketleme yoğunluğu daha fazla alan anlamına gelir.

 • Ürün taşıma mesafelerini ve toplama sürelerini azaltır.

 • Basit ve hızlı kurulum imkânı vardır.

 • Düzenli bir toplama ve istifleme sistemi ile iş gücünden tasarruf edilir.
 • İşletme maliyetlerini düşürerek düşük sermaye ile iş akışının çok daha hızlı ve verimli olmasını sağlar.

KANBAN Dinamik Raf Sistemi Hangi Alan Uygulamalarında Kullanılabilir?

 • Montaj Hattı

 • Sipariş Toplama

 • Paketleme

 • Sevkiyat Alanı

  Parçaların doğrudan kullanım noktasında “tam zamanında” sağlayan kutu taşıma ve servis sistemidir.

  Sistem, ihtiyaçlar veya hacim değişirse kolayca ayarlanabilir, aynı anda maksimum teslimat ve düşük envanter seviyeleri ve minimum sermaye taahhüdü ile tedarik güvenliği sağlar. Sahanızda otomatik ikmal için en uygun çözümü, gerekli öğelere ve bireysel çalışma durumu ve gereksinimlerine göre uyarlayarak uygulanır. Doğru ürünün doğru zamanda, doğru yerde, doğru miktarda maksimum ve optimum kullanılabilirliğine odaklanır. Çok sayıda çeşitli ve benzersiz ürün çeşitliliği için kullanıma uygundur.