tunçer-yıldız-foto

ÜÇGE DRS Yenilikçi Depo Raf Çözümleri Dönüşüme Yön Veriyor!

ÜÇGE DRS, depo raf sistemleri ve akıllı depolama çözümlerinde gerçekleştirdiği yeni teknolojiler ile endüstriyel dönüşüm sürecine nasıl yön verdiğini Robot Yatırımları Zirvesi’nde sergileyecek.

Depolama ve lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ve
ileri teknoloji yatırımlarıyla sektöre büyük katkı sunan ÜÇGE DRS; Ar-Ge gücü ile hayata geçirdiği projeleri ve inovatif yaklaşımı ile sektörünün dünya çapında önemli firmalarından biri olarak başarılı işlere imza atıyor. Yüksek teknolojiye sahip üretim hatları ve uluslararası platformda kabul görmüş ürünleri ile ÜÇGE DRS, toplam 100 bin metrekare kapalı alanda üretim faaliyetlerini gerçekleştirerek Türkiye’nin her noktasında ve dünyanın 77 ülkesinde müşterilerinin taleplerine cevap veriyor. Öncelikli ihracat pazarı Avrupa, Orta Asya, Kuzey Afrika ve körfez ülkeleri olan ÜÇGE DRS, üretimini yüzde 40 oranında ihraç ediyor.

OTOMATİK DEPOLAMA VE İNTRALOJİSTİK ÇÖZÜMLERİNE TALEP ARTIYOR

Tüm sektörlerde, özellikle otomatik depo raf sistemlerine yönelik talep eğiliminin arttığını gözlemlediklerini ifade eden ÜÇGE DRS Robotik Raf Sistemleri Yönetmeni Tunçer YILDIZ, intralojistik teknolojilerine yapılan yatırımlara vurgu yaptı; “Dünyada yaşanan tedarik zinciri problemleri, verimlilik arayışı, alan maliyeti ve çalışan organizasyonu depoların yönetiminin ne derece hassas ve adeta oyun değiştiren bir faktör olduğunu gösterdi. ÜÇGE DRS olarak, sektörün bu yönüne uzun zaman önce odaklanıp teknolojik ve hatasız yönetilebilir depo projelerine ağırlık verdik. 

ODIS_SANAYI_3_39_11zon

Endüstri 4.0’a uyumlu yatırım planlayan tüm sektörlerde öne çıkan hızlı, sorunsuz ve entegre hizmet beklentilerini; tam otomatik, yüzde yüz yerli, akıllı depo çözümlerimiz olan ASRS PAŞA ve MULTİPAL ile karşılıyoruz. Ayrıca mobil raf MOBİPAL ve mekik AUTOPAL yarı otomatik sistemlerimiz ve manuel depolarda dijital takip sağlayan, görüntü işleme yazılımlarımızla, artan maliyetlere karşın azalan metrekareler için rekabetçi çözümler üretiyoruz. Tüm bunların yanında, sanayinin ve lojistiğin birçok aşamasında ihtiyaç duyulan cep depolar ve sarf malzemelerin yönetimi için geliştirdiğimiz yerli ve özgün çözümümüz, “Otomatik Dikey İstifleme Sistemi – ODİS” ile de fark yaratıyoruz.” dedi.