+90 (216) 575 44 77        +90 (224) 280 00 00       

Grup Şirketleri


Güç Güven Görkem
 
1976 yılında ilk adımları atılan ÜÇGE, mağaza ekipmanları ve raf sistemleri sektöründe dünyanın sayılı firmaları arasında yer almaktadır. ÜÇGE, ürün çeşidine yönelik özel üretimleri ile hipermarket, yapı market, butik, elektronik market, eczane, züccaciye ve sanayinin diğer farklı kollarındaki pek çok satış alanı için mağaza ekipmanları ve raf sistemleri üretmektedir.Dünyanın 90 ülkesine ihracat yapan ÜÇGE’nin, Bursa’da kurulu 5 ayrı fabrikasında, 80 bin metrekare üretim alanı mevcuttur. Yılda 90 bin ton çelik, 50 bin tabaka ahşap hammadde işleyen ÜÇGE, Türkiye’de 13 bölge temsilciliği, dünya genelinde 40’ın üzerindeki distribütörlüğü ve 750 çalışanı ile hizmet vermektedir.
Perakendenin Elektronik Altyapısı
Üçge Elektronik, temsil ettiği firmalarla perakendeye profesyonel çözümler üretmektedir. Başta barkodlu sistem teraziler olmak üzere, dilimleme ve et işleme makinaları ile etiketleyicilerin yanı sıra; perakende sektörüne anahtar teslim projeler sunmaktadır. OEM-POS çözümler, ups,barkod yazıcı/okuyucuları ve el terminaller ile bilgisayar ekipmanlarının satış, kurulum ve servisini üstlenmektedir. Üçge Elektronik; “yüzde yüz doğru ürün; yüzde yüz doğru çözüm” anlayışıyla distribütörlüklerine Mado, Rewebo, Komet, Gruppo Fabbri, Pricer, Vakona, Webomatc markalarını da eklemiş, ürün ve çözüm yelpazesini genişletmiştir.
Dünyaya Açılan Kapımız
1998 yılında kurulan Üçge Dış Tcaret, ürünleri yurt dışındaki pazarlara sunmakta ve ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Üçge; deneyimli ekibi, kalitesi ve hızı ile dünyanın her yerine ulaşmaktadır.
İş Yerini Sevenler İçin
Eurocar, Eurobox, Eurogate, Clenns gibi kendi markalarını ve alanında önde gelen dünya markalarını hedef sektörlerle buluşturan Eurometall, inovatif ve fayda odaklı yaklaşımları ile tüm işletmelere değer katarken, ekipman çözümleri alanında Türkiye’nin lider markası olmaya devam ediyor. Kurumsal ve bayi satış kanalının yanı sıra, alanında Türkiye’de ilk olan güçlü e-ticaret alt yapısı ile www.eurometall.com.tr resmi internet sitesi üzerinden sayısız fırsatlar sunuyor.
İnovasyon ve Teknoloji Üssü
Teknoloji ve Makine Geliştirme Merkezinde, Üçge Mağaza Ekipmanları ve Depo Raf Sistemleri için gerekli teknolojik yatırımlar gerçekleştirmektedr. Üretim için gerekli tüm iyileştirme çalışmaları tamamen Üçge bünyesindeki mühendis ve teknisyenler tarafından yürütülmektedir.
Doğru Yatırım İyi Bir Gelecek
Üçge Gayrmenkul Yatırımları, 2007 yılından bu yana gayrimenkul yatırımları ve kiraya verme süreçlerini yönetmektedir.
Perakendenin Eğitim Rehberi
Ekonomi Yayınları adıyla 1994 yılında İstanbul'da kurulmuş, 2004 yılında markalaşma sürecini tamamlamıştır. Sektörün eğitim ve bilgi merkezi olan Perakende Bilgi Evi, Market dergisi ve www.perakende.org portalı gibi bilgi kaynaklarının yanı sıra; sektöre yönelik eğitim ve danışmanlık organizasyonları ile perakende sektörüne rehberlik yapmaktadır.
ÜÇGE Avrupa’nın Merkezinde
90 Ülkeye ihracat yapan bir firma olarak perakende sektörüne uluslararası platformda daha kolay ulaşabilmek ve hizmet verebilmek için ÜÇGE, satış ekibi ve depo organizasyonu ile Avrupa’nın merkezi Almanya Pulheim’da yapılanmasını tamamladı.