ÜÇGE DRS Ödül

ÜÇGE’YE BİR ÖDÜL DE ALMANYA’DAN

23 Mart 2022

Türkiye’de İş Dünyası dergisi tarafından, “Almanya’da İş Dünyası” özel sayısının Köln’de düzenlenen lansmanında, Almanya’da yatırım yapan firmalar arasında yer alan ÜÇGE “En İnovatif Marka” ödülüne layık görüldü.

ÜÇGE DRS Ödül

İhlas Medya Grubu’nun geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan ve sayfalarında ekonomi dünyasının önde gelen isimlerine yer veren “Türkiye’de İş Dünyası” dergisi, “Almanya’da İş Dünyası” özel sayısının lansmanı kapsamında Köln’de, Türkiye’nin Berlin Büyükelçisi Sn. Ahmet Başar Şen’in de canlı yayın ile onur konuğu olarak katıldığı büyük bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Köln Başkonsolosu Sn. Turhan Kaya, ticaret ataşeleri, Avrupa Türk İşadamları ve Sanayicileri Derneği (ATİAD) Başkanı Sn. Aziz Sarıyar’ın da iştirak ettiği organizasyon, Almanya’da başarı hikâyesi yazan Türk yatırımcılar ile Türkiye’den Almanya’ya yatırım yapmayı planlayan iş insanlarını ve bu konuda onlara yardımcı olan ticaret elçilerini bir araya getirdi.

ÜÇGE DRS ÖDÜL İHLAS MEDYA

ÜÇGE, Almanya’da bölgemizde gurur duyduğumuz firmalar arasında yer alıyor.

Çok başarılı çalışmaları var ve fuarlarda da ülkemizi çok güzel temsil ediyorlar.

Lansmanda ayrıca aralarında ÜÇGE’nin de bulunduğu, Almanya’da faaliyet gösteren markalara farklı kategorilerde ödüller verildi. Ödül töreninde “En İnovatif Marka” ödülüne layık görülen ÜÇGE adına ödül, ÜÇGE’nin Avrupa yapılanması olarak faaliyetlerini sürdüren WORLD Warenhandels Gmbh şirketi Genel Müdürü Fatma Gebeşçe’ye Düsseldorf Ticaret Ataşesi Sayın Anıl Gürtuna Kaya tarafından takdim edildi. Kaya; “ÜÇGE, Almanya’da bölgemizde gurur duyduğumuz firmalar arasında yer alıyor. Fatma Hanım nezdinde firmayı tekrar tebrik ediyorum. Çok başarılı çalışmaları var ve fuarlarda da ülkemizi çok güzel temsil ediyorlar. Gurur kaynağımız firmalardan biri olan ÜÇGE’ye ödülünü vermekten memnuniyet duyuyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Odul Foto 1

ÜÇGE adına ödülü alan WORLD Warenhandels Gmbh şirketi Genel Müdürü Fatma Gebeşçe; “Perakendenin mağaza ekipmanları ve raf sistemleri alanında dünyanın sayılı firmaları arasında yer alan ve 92 ülkeye ihracat yapan ÜÇGE’nin Avrupa yapılanması olarak Köln’de kurulan WORLD Warenhandels GmbH şirketimiz 2019 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu yapılanmamızda satış ekibimiz ve depo organizasyonumuz ile raf sistemleri sektörü kapsamında globalde de çok daha hızlı hizmet sunabiliyoruz. Yapılanmamız aynı zamanda uluslararası faaliyet gösteren müşterilerimize depolama, nakliye, montaj, satış sonrası hizmetler ve gümrükleme konularında yüksek avantaj sağlıyor. Sektörümüzdeki 46 yıllık tecrübemiz, üretim süreçlerindeki yenilikçi teknolojimiz, sürekli geliştirilen AR-GE projeleri ile kaliteden ödün vermeyen yapımız, tüm sektörlere çözüm üreten dijital dönüşüm, dünyanın her noktasındaki global markalarla uzun yıllara dayanan işbirliğimiz çerçevesinde gelişen uluslararası uzmanlığımız ile müşterilerimizin güven duyduğu bir marka olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER
Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle