SOGUK DONUK

Soğuk ve Donuk Hava Depoları
Depo Raf Sistemleri

Soğuk depolama sektöründe depoların maksimum verimlilikte kullanılabilmesinin anahtarı doğru istifleme yaparken mimari koşullara göre en verimli sistemi kurmak gerekir. Çünkü ürünlerin depolanmadığı boş alanları soğutmak için de harcanacak olan enerji, operasyon maliyetlerine artış olarak yansıyacaktır.

Doğru planlanan soğuk hava raf sistemleri sayesinde depolar daha kullanışlı hale gelir. Ayrıca raf sisteminin gözenekli hava geçirgen yapısındaki teknik detaylar sayesinde soğuk hava, depo içerisinde homojen bir yayılım gösterecektir. Deponuzu daha güvenilir ve kullanışlı hale getiren bu özellik soğutma sektöründe kullanılacak raf sisteminin önemini açıkça göstermektedir.

Soğuk depo raf sistemleri, depo içerisindeki düzeni sağlarken bir yandan da maksimum ürün stoklama imkânı tanımaktadır. Aynı zamanda kurulan sistemde, palet-koli-tepsi istiflenebilen depo rafları; muhafaza edilecek ürünlerin yerden yüksekte, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda depolanması açılarından büyük önem taşımaktadır. Soğuk hava depoları bazı uygulamalarında yüksek otomasyona sahip insansız olarak çalışan depolar olarak da düzenlenmektedir.

Böylelikle vücut ısısının dayanamayacağı soğuklukta ürünler kolaylıkla muhafaza edilebilmekte aynı zamanda da depolandıkları raflardan geri çağırılabilmektedir.

Soğuk ve Donuk Depo Sistemleri
Üçge harita
Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle