PERAKENDE

Perakende Depolama Raf Sistemleri

Perakende sektöründe depo, tedarik zincirindeki ürünleri korumak, depolamak ve ilgili yerlere en etkin şekilde nakletmek için konuşlandırılmış bir alandır. Depolama işlemleri, sürekli ürün hareketi ve minimum yer kaybı gerektirdiğinden, bağımsız ticari faaliyetler olarak yürütülür ve tedarik zincirinde önemli bir yer tutar.

Perakende sektöründe yapı market mağaza sistemleri , lojistik yönetiminin önemini fark eden sektörlerin başında gelmektedir. Mağaza raf sistemlerinde, taşıma ve depolama faaliyetleri, lojistiğin iki ana işlevidir ve doğru ürünlerin doğru müşteriler için doğru miktarda, doğru yer ve zamanda, doğru maliyetle kullanılmasını sağlayabilir. Tüketicileri ve üreticileri birbirine bağlayan ve maksimum müşteri memnuniyetini hedef alan perakende şirketlerinin, lojistik faaliyetlerini uygun şekilde planlamaları ve yönetmeleri gerekmektedir. Yapı market raf sistemleri bunun için; esnek bir yapıda olmaları, güncel teknolojik gelişmeleri takip etmeleri, güvenilir tedarikçilerle çalışmaları, taşıma, stoklama, stok yönetimi, paketleme gibi lojistik faaliyetlerini doğru maliyet, doğru zaman, doğru yer, doğru müşteri ve doğru miktar ilkeleri çerçevesinde uygulamaları gerekmektedir. 

Market Raf Sistemleri Avantajları

Market raf sistemleri, mağaza ve marketlerde en fazla ihtiyaç hissedilen ekipmanlardan biridir. Farklı kategorilerdeki mamulleri en organize haliyle müşterilere sunmak için kaliteli malzemelerden üretilen market raf sistemleri kullanılır.

Market raf sistemleri temelde müşterilere pratiklik sağlarken konforlu bir satış deneyimi sunmayı hedefler. Müşterilerin satın almak istedikleri ürünleri kolaylıkla bulup hızlı bir şekilde seçebilmeleri için raf dizilimi ve raf tasarımı çok önemlidir. Birbirinden farklı özellikte kategori ürünlerinde çok geniş bir ürün skalasında satış yapan marketlerde raf sistemlerinin kullanılması büyük yarar sağlamaktadır.
Farklı boyutlarda üretilerek farklı malzeme grupları kullanılarak imal edilen bu sistemlerin tüketicinin ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilmesi çok önemlidir. Bu ürünler marketlerdeki uygun alanlara ve reyon sayısına göre optimize edilmelidir.

Perakende raf sistemleri
maxresdefault 2
Üçge harita
Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle