Otomatik Tepsili Raf sistemi
Paşa depo raf sistemi
Tepsili Otomatik Depolama Raf Sistemleri - PAŞA

Tepsili Otomatik Depolama Raf Sistemleri

Tepsili otomatik depolama raf sistemleri (diğer bir adıyla PAŞA) depolama kapasitesini yükseltirken, aynı zamanda da istifleme – geri alma süreçlerinde geçen zamana bağlı maliyet ve kayıpların önüne geçmek isteyen işletmeler, akıllı ve otomatik depo raf sistemlerini tercih etmektedir.

Tepsili Otomatik Depolama Raf Sistemleri Avantajları

Taşıyıcı robotlar vasıtası ile stoklanacak ürünler yüksek irtifalı depolama raflama sistemlerinde, 40 metre yüksekliğe kadar depolama yapılabilir. Otomatik kutulu depolama raf sistemi ile benzer bir altyapıya sahiptir. 

Tepsili otomatik depolama raf sistemleri, depolama alanında ek olarak insan gücüne ihtiyacın olmadığı karanlık depo olarak düşünülebilir. Siparişlerin hazırlanma süresinde azalma, ürünün sevkiyata çıkma süresinde yüksek oradan verimlilik sunmaktadır.

Tepsili tam otomatik asrs depo yönetim sistemi, WMS yazılımları ile bağlantı kurabilen robotik otomasyona sahip taşıyıcı vinçler, diğer bir adı ile PAŞA, ağır çelik raf sistemleri, konveyör taşıyıcı sistemler ve bağlantı ekipmanlarından oluşmaktadır.

1- Kolon

2- Asansör

3- Araba

4- Kontrol Panosu

5- Teleskopik Çatal

6- Asansör Motoru

7- Hareket Motoru

8- Bakım Platformu

9- Asansör Motoru Platformu

10- Kontrol Panosu Platformu

11- Asansör Platformu

12- Bakım Merdiveni

Tepsili tam otomatik asrs depo yönetim sistemi, WMS yazılımları ile bağlantı kurabilen robotik otomasyona sahip taşıyıcı vinçler, diğer bir adı ile PAŞA, ağır çelik raf sistemleri, konveyör taşıyıcı sistemler ve bağlantı ekipmanlarından oluşmaktadır. Otomatik kutulu depolama raf sistemlerine benzer bir altyapıya sahiptir.

1- Kolon

2- Asansör

3- Araba

4- Kontrol Panosu

5- Teleskopik Çatal

6- Asansör Motoru

7- Hareket Motoru

8- Bakım Platformu

9- Asansör Motoru Platformu

10- Kontrol Panosu Platformu

11- Asansör Platformu

12- Bakım Merdiveni

 

Taşıma Kapasitesi: 1000-2000 kg

Kaldırma Hızı: 30-50 m/min

İlerleme Hızı: 130-200 m/min

İvme : 0,5-1 m/s2

Teleskopik Çatal Hızı: 30-50 m/min

Teleskopik Çatal Max. Uzama Mesafesi: 1000-3000+25 mm

PAŞA Tepsili Depo raf sistemleri iş güvenliği ve depo raf sistemleri periyodik kontrolü başlıklarının, üretici ve üstlenici firma olarak, markanın İSG kontrol personeli ve iş güvenliği uzmanları ile birlikte proje yönetim süreci satış sonrası hizmetler politikası ile birlikte görüşülmesi gerekmektedir. ÜÇGE Depo Raf Sistemleri patentli ürünü PAŞA tepsi AS/RS nin tüm süreçlerinde müşterilerine en üst düzey güvenlik ve periyodik kontrol hizmetlerini tavsiye etmektedir.

TS EN 15635 standardına uyumlu raf sistemleri muayene raporu ve iş ekipmanlarının kalifikasyon kontrolleri ve alınan depo güvenlik önlemleri, depo yönetiminin sorumluluğundadır.

 

TS EN 15635 standardına göre raf sistemlerine ilişkin müşterilerin standartlar doğrultusunda yapmaları gereken bakım, etiketleme, istifleme, tepsilerin durumu gibi konularda çalışanlara kısa eğitimler verilmektedir.

Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle