OTOMOTIV

Otomotiv Depo Raf Sistemi


Otomotiv sektörü, ağırlıklı olarak yan sanayi parçaları üretildiği sürekli büyüme gösteren bir pazara sahiptir. Sektördeki birçok farklı tedarikçiden farklı tip ve miktarda ürün tedarik ederek üretim hattını zamanında ve eksiksiz olarak beslemek zorundadır.

Otomotiv sektörü gelişimi devam eden ve birçok sanayi dalıyla iç içe çalışan bir sektördür. Sektörde yer alan firmalar, küresel rekabet piyasasında rakiplerden farklılaşabilmek için etkin ve hızlı olmayı sağlayacak, ürünlerin özelliklerine göre en verimli depo tasarımlarına ihtiyaç duymaktadır. Sektörün ihtiyacına yönelik tasarlanan depolarda alan verimliliği ve lojistik yönetim kavramı ön planda tutulmalıdır.

Otomotiv Depo Raf Sistemi
Otomotiv Depo Raf Sistemi
Etkili depo tasarımı, şirket yöneticilerinin işletmeyi devamlı olarak gözetim altında tutmasını sağlamaktadır. Bu aşamada seçilen yanlış tasarım, gelecekte işletmeye büyük maliyetler getirecektir. Depolama tesisleri, üretim hatlarını desteklemek için hammadde ve yedek parçaların saklanması, stokların kontrolü ve üretim tesislerinden gelen mamullerin muhafazası için kullanılmaktadır. Depolamanın temel amacı, ürünlere zamanında ulaşmak ve fiziksel dağıtımın ekonomik güvenilirliğini sağlamaktadır. Çünkü mevcut depolama sistemi, istenilen zamanda ve gerekli olan miktardaki talebi karşılamaya imkan sunmalıdır.
Üçge harita
Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


project@ucgedrs.com
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
project@ucgedrs.com
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY

 project@ucgedrs.com
ÜÇGE Depo Raf Sistemleri
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle