PASA OTOMATIK KUTULU

Paşa Otomatik Kutulu Depolama Raf Sistemleri

Otomatik kutulu depolama raf sistemleri, kutulu-kolili-paketli vb. konumdaki parça bazındaki ürünlerin belli bir otomasyon seviyesinde; hassas, doğru ve hızlı bir şekilde alınmasını, depolanmasını ve bulunup getirilmesini içeren, donanım ve denetimlerin bileşimidir.

Giriş-çıkış hızlarının çok yüksek olduğu, yüksek irtifalı kutu, koli, paket vb. ürünlere yönelik depo raf sistemlerinde, robot istifleyiciler (stacker-craine) tercih edilir. 40 metre yüksekliğe kadar depolama yapılabilir. Depo için raf sistemi erişim kapasitesi yüksektir. Operatör ihtiyacı yoktur. Siparişlerin hazırlanma süresi azalır. Kutu istifleme robotlarının hızları 300 m/dk seviyesine kadar çıkarılabilir.

Depo raf sistemleri, kutulu depolama alanlarında depodan operatöre ürün iletme prensibine uygun olarak çalışan bu sistem, ürün alınacak kutuyu veya ürün ilave edilecek kutuyu operatörün önüne taşır. İşlemin devamında kutuları, operasyonu tersine doğru uygulayarak yerine götürür. Sistem tam otomizasyon depo raflari, kalıcı envanter kontrolü, zamandan ve mekandan maksimum verim alınmasını ve depolanmış kutulara erişimin kolaylaşmasını sağlar.

Kutuları raflara yerleştiren ve raflarda alan kutu istifleme robotu depo yönetim sisteminden gelen komutlara uygun olarak; kutuların ara işlem istasyonuna aktarılmasını da gerçekleştirir. İstifleyici robotun hareketine mükemmel olarak uyum sağlayan raflar mevcut alandan en iyi şekilde yararlanacak tasarımla üretilir. Depo raf ve modelleri ve depo raf fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Kutulu tam otomatik depo sistemi
Üçge harita
Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle