M60 DEPO RAF

M60 Depo Raf Sistemleri

M60 Depo Raf Sistemleri, farklı boyutlardaki koli, kutu ve parça yüklerin depolanması için oluşturulmuş raf sistemleridir. Her yükleme gözüne olan erişim, son derece pratik ve hızlıdır.

Sistemde bulunan raflar, ürünlerin konulması için sac, ahşap ve tel ızgara ile kapatılmaktadır.

Sadece bu amaçla kurulum yapılacağı gibi, paletli sistemler ile birlikte de kullanılabilirler.

Bu sistemler birçok sektörde kullanılmaktadır. Firmaların yedek parça depolarında, askılı ve paketli ürünlerin depolanmasında, yapı marketlerde, kumaş depolarında, dosya ve arşiv amaçlı stoklama ihtiyaçlarında, üretim alanlarında, perakende mağazalarında vb. birçok ihtiyaçların karşılanmasında ihtiyaçları karşılamaktadır.

Sistemdeki rafların özellikleri, ürün ölçüleri ve ağırlıklarına göre belirlenerek, istenilen özelliklerde üretilebilmektedir. Demontaj özelliği sayesinde katlar arası mesafeler istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Ayrıca kurulum  yapıldığı alandan başka bir yere rahatlıkla taşınabilir.

M60 Depo Raf Sistemleri Özellikleri

Küçük boyutlu, orta hacimli ve ağırlığa sahip ürünler için en uygun depolama sistemidir. Diğer sistemlerle entegre çalışılabilir ve birlikte kurulum imkânı sağlar. M60 sistemi modüler olduğundan ve küçük boyutlu parçalardan oluştuğundan montaj/demontaj işlemleri pratik olabilmekte ve hızlı yapılabilmektedir.

Ürünlere kolay ulaşma ve siparişleri kolay hazırlama olanağı verir. Bu sistemlerde çok sayıda ve küçük boyutlu ürün stoklanması durumunda traverslerin aralarına tava rafları monte edilebilir.

M60 Depo Raf Sistemleri
M60 Depo Raf Sistemleri
Üçge harita
Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle