Adsiz tasarim 7

ÜÇGE DRS AKILLI DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ İLE SINIRLARI AŞIYOR

Lojistik, perakende ve sanayideki tüm iş kolları için proje üreten ÜÇGE DRS,  depo raf sistemleri ve akıllı depolama çözümlerinde gerçekleştirdiği yeni teknolojiler ile endüstriyel dönüşüm sürecine yön veriyor.

Depolama ve
lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ve ileri teknoloji
yatırımlarıyla sektöre büyük katkı sunan ÜÇGE DRS; AR-GE gücü ile hayata geçirdiği projeleri ve inovatif yaklaşımı ile sektörünün dünya çapında önemli firmalarından biri olarak başarılı işlere imza atıyor. Yüksek teknolojiye sahip üretim hatları ve uluslararası platformda kabul görmüş ürünleri ile ÜÇGE DRS, toplam 100 bin metrekare kapalı alanda üretim faaliyetlerini gerçekleştirerek Türkiye’nin her noktasında ve dünyanın 77 ülkesinde müşterilerinin taleplerine cevap veriyor. Öncelikli ihracat pazarı Avrupa, Orta Asya, Kuzey Afrika ve körfez ülkeleri olan ÜÇGE DRS, üretimini yüzde 40 oranında ihraç ediyor.

 

“Otomatik depolama ve intralojistik çözümlerine talep artıyor”

 

Tüm sektörlerde, özellikle otomatik depo raf sistemlerine yönelik talep eğiliminin arttığını gözlemlediklerini ifade eden ÜÇGE DRS Robotik Raf Sistemleri Yönetmeni Tunçer YILDIZ, intralojistik teknolojilerine yapılan yatırımlara vurgu yaptı; “Dünyada yaşanan tedarik zinciri problemleri, verimlilik arayışı, alan maliyeti ve çalışan organizasyonu depoların yönetiminin ne derece hassas ve adeta oyun değiştiren bir faktör olduğunu gösterdi. ÜÇGE DRS olarak, sektörün bu yönüne uzun zaman önce odaklanıp teknolojik ve hatasız yönetilebilir depo projelerine ağırlık verdik. Endüstri 4.0’a uyumlu yatırım planlayan tüm sektörlerde öne çıkan hızlı, sorunsuz ve entegre hizmet beklentilerini; tam otomatik, yüzde yüz yerli, akıllı depo çözümlerimiz olan ASRS PAŞA ve MULTİPAL ile karşılıyoruz. Ayrıca mobil raf MOBİPAL ve mekik AUTOPAL yarı otomatik sistemlerimiz ve manuel depolarda dijital takip sağlayan, görüntü işleme yazılımlarımızla, artan maliyetlere karşın azalan metrekareler için rekabetçi çözümler üretiyoruz. Tüm bunların yanında, sanayinin ve lojistiğin birçok aşamasında ihtiyaç duyulan cep depolar ve sarf malzemelerin yönetimi için geliştirdiğimiz yerli ve özgün çözümümüz, “Otomatik Dikey İstifleme Sistemi – ODİS” ile de fark yaratıyoruz.” dedi. 

 

 

UCGE_ST-Endustri-magazine-advertisement-09-2022_BASKI copy

Gerçekleştirdikleri teknoloji yatırımları ile global pazarda konumlarını daha da güçlendirdiklerini ifade eden Yıldız “Mevcut ve yeni ürün gruplarımızı, gerçekleştirdiğimiz teknoloji yatırımları ile üretip ASRS robotik ve otomasyon sistemlerimizle entegre ederek, sektörün 40 metreye kadar ve üzerindeki dikey ve tam otomatik yüksek depolama sistemi ihtiyacını karşılamaya devam ediyoruz. Maksimum kalite ve mukavemete sahip ürünlerimiz en rekabetçi fiyatlar ile müşterilerimize de güç katıyor.”dedi.

 

Geçmişinde ‘Türkiye’nin ilk tam otomatik akıllı depo sistemlerini üretmek, halen tek yerli üreticisi olduğu mobil depo sistemlerini geliştirmek’ gibi pek çok önemli ilkleri gerçekleştirip, sektörün hizmetine sunan ÜÇGE DRS; geleceği şekillendirecek çalışmalarına hızla devam ediyor. 

UCGE DRS
BURSA HEADQUARTERS

Işıktepe OSB District
Kahverengi Cad. No:16
 Nilufer / BURSA - Türkiye


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL REGIONAL OFFICE

İçerenköy District
Karaman Ciftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10th Floor
Atasehir ISTANBUL - Türkiye
[email protected]
+90 (216) 575 44 77 pbx

GERMANY HQ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2023 All Rights Reserved
Erol Yazilim
menu-circlecross-circle