E TICARET

E-ticaret Depo Raf Sistemleri

Her gün binlerce sipariş alan ve ürün satış işlemleri yapan bir e-ticaret sitesinde, trafiği düzenli yönetmek ve hatadan kaçınmak için bazı temel kurallara uyulması gerekir. Depo alanında ürünlerin düzenli ve yeterli miktarda stoklanması oldukça önemlidir. E-ticaret depo yönetimi, daha sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunabilmeniz için dikkat etmeniz gereken sürecin başında gelmektedir.
Teknolojik ya da gıda gibi ürünlerin satışını gerçekleştiren e-ticaret siteleri ve firmalarında, en özen gösterilen olayların başında depolarda tercih edilecek olan rafların kalitesi gelmektedir. Daha fazla ürün veya malzeme depolamak ve ürünleri daha güvenli depolamak için kullanılan raf sistemlerinde dayanıklı metal malzemelerden yapılmış raf sistemleri kullanımına dikkat ediniz. Bu sayede depo alanındaki raflara yerleştirilen ağır yüklü ürünler, raflarda çökme veya bozulma yapmaz ve sorunsuz bir şekilde saklayabilirsiniz.
Ayrıca depoda alan verimliliği sağlayan yüksek raf sistemleri tercih edildiğinde, farklı cihazlardan yardım almanız da, ürünleri indirme ve bindirme sırasında doğacak olan kazaların önüne geçmeniz için oldukça önemlidir. Aynı zamanda kullanılan cihaz otomasyonu ile depo içerisindeki işlem hızı da artırılmaktadır.

Eticaret raf sistemleri
E-ticaret depo sistemi
Üçge harita
Üçge drs
BURSA GENEL MERKEZ

Işıktepe OSB Mahallesi
Kahverengi Cad. No:16
 Nilüfer / BURSA - TÜRKİYE


[email protected]
+90 (224) 280 00 00 pbx

İSTANBUL BÖLGE MD.

İçerenköy Mahallesi
Karaman Çiftlik Yolu Cad.
No:47 Kar Plaza 10. Kat
Ataşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
[email protected]
+90 (216) 575 44 77  pbx

ALMANYA MERKEZ

WORLD Warenhandels
GmbH
Donatusstrasse 127-129
50259 Pulheim GERMANY
ÜÇGE DRS
©2021 Tüm Hakları Saklıdır.
Erol Yazılım
menu-circlecross-circle